Buvau teatre

info@buvauteatre.lt


Parašykite mumsRašykite mums adresu info@buvauteatre.lt jeigu nerandate spektaklio ir mes būtinai jį įtrauksime.
Taip pat, laukiame laiškų su pasiūlymais, pastabomis ar kitais iškilusiais klausimais.

Dažniausiai užduodami klausimaiAr galite įtraukti mūsų teatro spektaklius į buvauteatre.lt repertuarą?

Taip. Atsiųskite mums savo spektaklių repertuarą adresu info@buvauteatre.lt (geriausia csv ar xlsx formatu - excel failas) ir mes būtinai juos įtrauksime į buvauteatre.lt duomenų bazę. Norint įtraukti Jūsų spektaklius mes prašome šios informacijos: spektaklio pavadinimas, miestas kuriame vyks renginys, minimali bilieto kaina, nuoroda kur įsigyti bilietus.

Kodėl buvauteatre.lt puslapyje nerandu spektaklio?

Mes savo duomenų bazėje turime didžiąją dalį spektaklių, tačiau ne visus. Jei nerandate spektaklio, prašome parašyti mums elektroninį laišką adresu info@buvauteatre.lt ir mes būtinai jį įtrauksime.
Kontaktai

El.p.: info@buvauteatre.lt

Buvau teatre tai spektaklių duomenų bazė. Jos turinį iš dalies kuria svetainės vartotojai palikdami atsiliepimus ir įvertindami spektaklį nuo 1 iki 10. Kiti vartotojai gali paskaityti Jūsų paliktus atsiliepimus ir, tikėtina, tai padės apsispręsti, kurį spektaklį pasirinkti. Taip pat, mes nuolat įkeliame naujus spektaklius ir atnaujiname spektaklių repertuarą. Norėdami su mumis susisiekti, parašykite mums adresu info@buvauteatre.lt, atsakysime į kiekvieną Jūsų laišką.

2019 Buvau teatre